Přijmeme atestovaného oftalmologa / oftalmoložku s odbornou způsobilostí na hlavní nebo zkrácený pracovní poměr. Přijmeme na hlavní pracovní poměr všeobecnou / praktickou sestru / bratra. Více informací na tel: 777 963 391.

Jednotlivá oddělení

V roce 2007 se Klinika JL rozrostla o další odborné ambulance, které navazují službami na oční kliniku. Odborníci s nejvyšším vzděláním zde pracují v oborech neurologie, ORL, stomatologie, interny, endokrinologie, diabetologie, kardiologie, urologie, radiologie a kožního lékařství. Klinika JL provozuje od roku 2009 pracoviště magnetické rezonance.

Oční

Oftalmologie se zabývá onemocněními a chirurgií zrakových drah.

 

Specializace

Oftalmologie, tedy oční lékařství, představuje obor, který zaznamenal v posledních letech velmi progresivní vzestup. Naše oční klinika je schopna nabídnout celou řadu metod a možností, které mohou lidem trpícím těmito zdravotními komplikacemi týkajícími se právě oftalmologie pomoci.

Operace šedého zákalu

Šedý zákal, neboli cizím slovem katarakta, je závažné onemocnění oční čočky. V praxi se pak cítíte, jako byste se stále dívali skrze zamlžené okno. Pomocí operace šedého zákalu se tohoto nepříjemného onemocnění a s ním spojeného nepříjemného pocitu můžete snadno zbavit. Bohužel se tomuto onemocnění nedá předcházet, pomůže pouze operace šedého zákalu. Na naší klinice se operace šedý zákal provádí již léta, a to díky špičkovým oftalmologům a nejmodernější dostupné technologii a technice.

Vyšetření zraku na nejvyšší úrovni

Základem naší nabídky jsou diagnostické a neinvazivní terapeutické postupy. Mezi ty patří zejména komplexní vyšetření zraku. Jestliže je zjištěna některá z očních vad, přichází na řadu přesná diagnostika a předpis brýlí, popřípadě kontaktních čoček. Diagnostika souvisí i s aplikací kontaktních čoček, kterou rádi předvedeme a naučíme. Samozřejmostí je také zhotovení brýlí přesně dle přání zákazníka v oční optice nacházející se přímo v přízemí naší budovy.

Laserové vyšetření očí

Mezi další vyšetření, v jejichž důsledku může být doporučena třeba operace očí anebo jiné zákroky, patří speciální vyšetření na zelený zákal a další choroby zadního pólu oka. Námi provedené tomografické vyšetření oka disponuje rozlišovací schopností až 5 um. Lze také využít laserového ošetření jak předního, tak i zadního segmentu oka. Není problém si nechat vyšetřit oko a očnici ultrazvukovou metodou. Oftalmologie se nesoustředí pouze na oko jako takové, ale i na další součásti lidského organismu, které se zrakem nějakým způsobem souvisejí.

Laserová operace očí a další zákroky

Velmi frekventovaná je u nás laserová operace očí, nicméně jsme schopni také operovat oční víčka a také slzné body a další záležitosti. Mezi ty mohou patřit námi realizované plastické okulární výkony, z nichž bychom mohli jmenovat operaci na rohovce a výkony na spojivce. Spolehlivě a dlouhodobě také provádíme nitrooční výkony, mezi které se řadí operace zeleného zákalu, plastika duhovky či rekonstrukce oblasti očí po nějakém nepříjemném úrazu. Provádíme i laserové operace presbyopie a mnohé další standardní i méně obvyklé operace či vyšetření, která se týkají oftalmologie. Laserové operace očí Praha nabízí spolehlivé vyřešení vašich očních problémů.

Součástí našeho týmu je vysoce profesionální personál, špičkové vybavení včetně zbrusu nového klimatizovaného operačního sálu a také fakt, že veškeré zákroky jsou prováděny ambulantně.

 

 

 

 

Kdo jsme

Klinika Jana Leštáka je nestátní zdravotnické zařízení se sídlem na Praze 5 provozující řadu ambulantních specializací. Klinika má smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami. Oborem, který má na klinice nejdelší historii, je bezesporu oční oddělení, které bylo založeno MUDr. Janem Leštákem již v roce 1995. Naše klinika v současnosti   vytváří nejvíce odborných publikací a jako jediná klinika v ČR, je oprávněna používat označení FBMI ČVUT.

Partneři

Kde nás najdete

Adresa
Klinika JL, s.r.o.
V Hůrkách 1296/10
158 00 Praha – Stodůlky
Telefoní číslo
296 186 111 nebo 848 800 800 
Email
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.