Přijmeme atestovaného oftalmologa / oftalmoložku s odbornou způsobilostí na hlavní nebo zkrácený pracovní poměr. Přijmeme na hlavní pracovní poměr všeobecnou / praktickou sestru / bratra. Více informací na tel: 777 963 391.

Naši lékaři

Součástí týmu jsou ti nejlepší lékaři

MUDr. Jiří Záhlava, CSc.

1.lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze absolvoval v roce 1995.

V roce 1998 složil atestaci I. stupně a v roce 2002 atestaci II.stupně v oboru oftalmologie. V roce 2001 obhájil dizertační práci na 1.lékařské fakultě UK. V letech 1995 až 2000 pracoval na Oční klinice 1.lékařské fakulty UK a VFN v Praze, kde se věnoval onemocněním rohovky, očnice a neurooftalmologii. Od července 2000 pracuje na Oční klinice JL pod vedením profesora Karla a specializuje se na onemocnění zadního segmentu oka. V chirurgii je zaměřen na plastické operace víček a jejich okolí ze zdravotních i estetických důvodů. Podílí se na výuce mediků na 2.lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Přednesl řadu sdělení na domácích i zahraničních oftalmologických sjezdech. Jako autor nebo spoluautor publikoval více odborných prací, podílel se na třech knižních publikacích určených pro postgraduální vzdělávání lékařů (ČR, USA). Absolvoval stáže v Německu, Velké Británii a Rakousku. Je členem České lékařské komory, České oftalmologické společnosti a České vitreoretinální společnosti.

Kdo jsme

Klinika Jana Leštáka je nestátní zdravotnické zařízení se sídlem na Praze 5 provozující řadu ambulantních specializací. Klinika má smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami. Oborem, který má na klinice nejdelší historii, je bezesporu oční oddělení, které bylo založeno MUDr. Janem Leštákem již v roce 1995. Naše klinika v současnosti   vytváří nejvíce odborných publikací a jako jediná klinika v ČR, je oprávněna používat označení FBMI ČVUT.

Partneři

Kde nás najdete

Adresa
Klinika JL, s.r.o.
V Hůrkách 1296/10
158 00 Praha – Stodůlky
Telefoní číslo
296 186 111 nebo 848 800 800 
Email
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.