Přijmeme atestovaného oftalmologa / oftalmoložku s odbornou způsobilostí na hlavní nebo zkrácený pracovní poměr. Přijmeme na hlavní pracovní poměr všeobecnou / praktickou sestru / bratra. Více informací na tel: 777 963 391.

Naši lékaři

Součástí týmu jsou ti nejlepší lékaři

MUDr. Elena Nutterová

Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze absolvovala v roce 1994.

Po ukončení studia pracovala na očním oddělení FN Na Bulovce v Praze. Atestaci I. stupně z oftalmologie složila v roce 1997, atestaci II. stupňe z oftalmologie v roce 2005. Po jejím složení pracovala na oční ambulanci v Praze 9 jako samostatně pracující lékařka. Od roku 2004 pracuje na oční klinice JL. Věnuje se všeobecné oftalmologii a plastickým extraokulárním výkonům. Je členkou České oftalmologické společnosti.

 

Kdo jsme

Klinika Jana Leštáka je nestátní zdravotnické zařízení se sídlem na Praze 5 provozující řadu ambulantních specializací. Klinika má smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami. Oborem, který má na klinice nejdelší historii, je bezesporu oční oddělení, které bylo založeno MUDr. Janem Leštákem již v roce 1995. Naše klinika v současnosti   vytváří nejvíce odborných publikací a jako jediná klinika v ČR, je oprávněna používat označení FBMI ČVUT.

Partneři

Kde nás najdete

Adresa
Klinika JL, s.r.o.
V Hůrkách 1296/10
158 00 Praha – Stodůlky
Telefoní číslo
296 186 111 nebo 848 800 800 
Email
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.