Přijmeme atestovaného oftalmologa / oftalmoložku s odbornou způsobilostí na hlavní nebo zkrácený pracovní poměr. Přijmeme na hlavní pracovní poměr všeobecnou / praktickou sestru / bratra. Více informací na tel: 777 963 391.

Naši lékaři

Součástí týmu jsou ti nejlepší lékaři

MUDr. Zuzana Kaputová

Studium všeobecného lékařství absolvovala na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze r. 2011.

Po úspěšném dokončení studií nastoupila na pozici lékařky na Oční kliniku JL, kde se záhy stala pevnou součástí zadně-segmentového týmu a od r. 2012 se tak plně věnuje zejména diagnostice a léčbě postižení vitreoretinálního prostředí, zvláště pak problematice VPMD a komplikacím DM. Na svém kmenovém pracovišti soustavně zvyšuje svou profesní erudici ve spolupráci s předními vitreoretinálními specialisty, pod vedením prof. MUDr. Ivana Karla, DrSc. a po boku MUDr. Jaroslavy Doležalové, CSc.. Na Oční klinice 1. lékařské fakulty UK a VFN v Praze získala cenné zkušenosti v oboru oftalmologie během komplexní šestiměsíční stáže, kdy se podílela na provozu ve všech specializovaných ambulancích. Od roku 2013 participuje na mezinárodním klinickém výzkumu se zaměřením na vývoj léčiv v oblasti neurodegenerativních chorob (např. Alzheimerova nemoc a roztroušená skleróza). Je platným členem České oftalmologické společnosti a pravidelně se tak účastní odborných kongresů a vzdělávacích akcí.

Kdo jsme

Klinika Jana Leštáka je nestátní zdravotnické zařízení se sídlem na Praze 5 provozující řadu ambulantních specializací. Klinika má smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami. Oborem, který má na klinice nejdelší historii, je bezesporu oční oddělení, které bylo založeno MUDr. Janem Leštákem již v roce 1995. Naše klinika v současnosti   vytváří nejvíce odborných publikací a jako jediná klinika v ČR, je oprávněna používat označení FBMI ČVUT.

Partneři

Kde nás najdete

Adresa
Klinika JL, s.r.o.
V Hůrkách 1296/10
158 00 Praha – Stodůlky
Telefoní číslo
296 186 111 nebo 848 800 800 
Email
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.