Přijmeme atestovaného oftalmologa / oftalmoložku s odbornou způsobilostí na hlavní nebo zkrácený pracovní poměr. Přijmeme na hlavní pracovní poměr všeobecnou / praktickou sestru / bratra. Více informací na tel: 777 963 391.

Naši lékaři

Součástí týmu jsou ti nejlepší lékaři

MUDr. Iveta Weissová

Všeobecné lékařství absolovovala na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, od téhož roku působí na Oční klinice JL.

V rámci předatestační přípravy se v roce 2010 školila na Oftalmologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady ve všeobecné ambulanci, na přelomu roku 2010 a 2011 pak absolvovala půlroční stáž na Oční klinice 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice, kde značnou část stáže strávila v neurooftalmologické, rohovkové a retinální ambulanci. Na našem pracovišti byla v průběhu atestační přípravy kontinuálně školena pod vedením prof. MUDr. Karla, DrSc., a to zejména v oblasti diagnostiky a léčby onemocnění zadního segmentu oka. V letech 2011-2013 se ve spolupráci s Neurologickou klinikou 2. lékařské fakulty UK a Fakultní nemocnice Motol podílela na studiích na výzkum nových léčiv pro pacienty s roztroušenou sklerózou. Od roku 2009 spolupracuje s Vyšší odbornou školou zdravotnickou na Alšově nábřeží v Praze 1 (jako oponent absolventských prací, od r. 2011 do 2013 pak i vedení výuky studentů v oboru Oční optik). Od roku 2013 se věnuje výuce studentů Fakulty biomedicíny a medicínského inženýrství ČVUT, jehož klinickým pracovištěm Oční klinika JL v současné době je. V roce 2015 se úspěšným složením atestační zkoušky zařadila ke svým atestovaným kolegům. Ve své praxi se věnuje především onemocněním předního segmentu oka, refrakční problematice, glaukomu a v nemalé míře i sítnicovým onemocněním. Je členkou České oftalmologické společnosti Jana Evangelisty Purkyně a České společnosti refrakčních a kataraktových chirurgů, pravidelně se účástní kongresů a odborných vzdělávacích akcí, je kvalifikována Cambridge ESOL FCE, hovoří plynule anglicky a věnuje se i překladatelské činnosti. 

Kdo jsme

Klinika Jana Leštáka je nestátní zdravotnické zařízení se sídlem na Praze 5 provozující řadu ambulantních specializací. Klinika má smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami. Oborem, který má na klinice nejdelší historii, je bezesporu oční oddělení, které bylo založeno MUDr. Janem Leštákem již v roce 1995. Naše klinika v současnosti   vytváří nejvíce odborných publikací a jako jediná klinika v ČR, je oprávněna používat označení FBMI ČVUT.

Partneři

Kde nás najdete

Adresa
Klinika JL, s.r.o.
V Hůrkách 1296/10
158 00 Praha – Stodůlky
Telefoní číslo
296 186 111 nebo 848 800 800 
Email
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.