Urologie

Urologická ambulance – Klinika JL s.r.o.

Nabízíme veškerou ambulantní urologickou péči na vysoké úrovni. Výhody: Brzké objednání, plně vybavená ambulance včetně nejmodernějšího přístrojového vybavení. Zkušený a příjemný personál. Náš vedoucí lékař MUDr. Ivo Minárik , Ph.D. FEBU je předním českým specialistou na problematiku diagnostiky nádoru prostaty. Disponujeme speciálním ultrazvukovým přístrojem, který významně zpřesňuje jeho záchyt. Zázemí magnetické rezonance s brzkými termíny Ošetřujeme klienty všech zdravotních pojišťoven

Rychlá volba objednání: viz elektronický formulář níže, kde si můžete vybrat termín, který Vám vyhovuje.

Telefon na objednání: 296 186 111, mobil: 607 752 701 www.klinikajl.cz

Adresa: 2. patro, Klinika JL, s.r.o., , V Hůrkách 1296/10, Praha – Stodůlky, 158 00

Na našem pracovišti provádíme veškerá urologická klinická vyšetření včetně vyšetření prostaty (i preventivní), laboratorní testy včetně PSA, vyšetření moče, kultivace. Nabízíme rovněž ultrazvukové vyšetření ledvin, močového měchýře, zevního genitálu a prostaty.

Naše nejmodernější ultrazvukové vybavení umožňuje také zobrazení prostaty zavedenou sondou do konečníku, což významně zpřesňuje zhodnocení prostaty i cílení odběrů vzorků při biopsii prostaty. Pomocí tzv. smart fusion technologie odebíráme bioptické vzorky z části prostaty, která je podezřelá z postižení nádorem z předcházejícího vyšetření magnetickou rezonancí.

Samotnou biopsii prostaty provádíme v lokálním znecitlivění. Neméně důležitou součástí spektra poskytované péče jsou funkční vyšetření dolních močových cest – uroflowmetrie, urodynamické vyšetření. V rámci diagnostiky i sledování nádorů moč.měchýře provádíme rutinní cystoskopická vyšetření včetně flexibilních a vyšetření magnetickou rezonancí (MRI).

Aplikace pro objednávání prostřednictvím služby technologického partnera CGM LIFE eSERVICES: